Odpredaj nevydražených holubov

PRAVIDLO: kto sa skôr zapíše, ten je novým majiteľom! Zapísať sa treba - tu.

V prípade, že máte záujem o holuba, ktorý nie je zatiaľ obsadený, zapíšte tu:

  • jeho poradové číslo
  • Vašu adresu + telefón

Priebežne tieto hlásenia budú prevádzané do tabuľky.

Prosím záujemcov o vyzdvihnutie si holubov z MTS,  aby sa nahlásili telefonicky k odberu deň vopred !!!

na čísle 0917.534.964 – Javorček.

Informácie potrebné k vyzdvihnutiu si holubov v MTC, termínom rozvozu holubov, ...  - tu.

POZOR: Pre zobrazenie aktuálneho stavu je nutné pri každej návšteve stránku "refreshnúť" ... stlačením klávesy "F5"!!!

 

NEVYDRAŽENÉ - dopredaj po 5 EUR:

65 Kokoška Vladimír     SK1807 11  1211  Podpleský Jozef
73 Ziaťko Igor          SK1201 11   613  Ziaťko Igor
261 Klamík Ján           SK0104 11    64  Podpleský Jozef
321 Blaško Marián        SK1905 11  2204  Podpleský Jozef
338 Blaško Marián        SK1905 11  2234  Podpleský Jozef
373 Horváth Peter        SK2001 11   864  Podpleský Jozef
395 Balogh Rudolf        SK2103 11   674  Podpleský Jozef
412 Klamík Ján           SK0104 11    49  Podpleský Jozef
413 Kurtiš Jozef         SK0608 11   342  Podpleský Jozef
603x Horváth Peter        SK2001 11   869  Podpleský Jozef

 

ODPREDAJ - CENA: 15,- EUR za kus:

34 Janíček Filip        SK1107 11   511  Šálek Roman
43 Géhry Jozef          SK0105 11    17  Surový Peter
49 Záhradník Stanislav  SK1305 11   708  Záhradník Stanislav
53 Tomek M+G            SK1201 11   323  Suchánek Vladimír
54 Cisárik Rudolf       SK0109 11   238  Juriga Jan
55 Poliak Jozef         SK1305 11   878  Minárik Jozef
58 Kúdela + Boris       SK1106 11  1608  Mokoš Marek
60 Rybár Ľubomír        SK0908 11   853  Surový Peter
65 Kokoška Vladimír     SK1807 11  1211  NEVYDRAŽENÉ
73 Ziaťko Igor          SK1201 11   613  NEVYDRAŽENÉ
82 PRIEVAN Pravno       SK1703 11   712  Ostrolucký Pavel
84 Géhry Jozef          SK0105 11    18  Kupka Peter
91 Vidiščák Luboš       SK0101 11   805  Pláteník František
95 Korenko Víťazoslav   SK2808 11   541  Čiz Ján
96 Benc Marián          SK1907 11  1101  Kľačan Milan
107 Urban Eduard         SK1905 11  3501  Prvák Gabriel
109 Kučera Miloš+Janka   SK0508 11   166  p. Gunár
112 Šoltés Ján           SK2804 11   114  Prvák Gabriel
113 Benc Marián          SK1907 11  1107  Kupka Peter
114 Šoltés Ján           SK2804 11   111  Kurek Peter
120 Belanec Marián SK1203 11   126 Koopman
123 Lukovičová Eva       SK0101 11  1349  Šedivec Marián
126 Vidiščák Luboš       SK0101 11   810  Pláteník František
128 Cisárik Rudolf       SK0109 11   410  Štaubert Adolf
129 Kučera Miloš+Janka   SK0508 11   294  Komár Rudolf
130 Lukovičová Eva       SK0101 11  1358  Hanzlík Stanislav
137 Ondrejčák Miroslav   SK3008 11   857  Ondrejčák Miroslav
140 Vidiščák Luboš       SK0101 11   818  Pláteník František
142 Uhrín + Ivanová      SK1809 11   524  p. Gunár
148 Konš Jozef + Viera   SK1107 11   467  Komár Rudolf
149 Bodnár Ľubomír       SK3503 11   252  Jánošík Dušan
157 Šellei Jaroslav      SK1106 11  1011  Mokoš Marek
162 Kučera Miloš+Janka   SK0508 11   300  Bargel Gabriel
166 Selecký Ján          SK1905 11  2105  Urban Eduard
172 Jančok Ľudovít       SK1805 11   118  Ladický Ivan
178 Rybár Ľubomír        SK0908 11   898  Tlachová Klára
181 Kokoška Vladimír     SK1807 11  1299  Hanzlík Stanislav
183 Slíž J+J             SK1001 11   648  Slíž J+J          
184 Rybár Ľubomír        SK0908 11   854  Straňák Branislav
187 Danubia Team         SK0107 11   861  Kres Slavomir
191 Rybár Ľubomír        SK0908 11   801  Šuba Imrich
194 Lysičan + dcéra      SK1109 11   445  Kupka Peter
195 Lukovičová Eva       SK0101 11  1348  Púchovský Anton
197 Ondrejčák Miroslav   SK3008 11   856  Ondrejčák Miroslav
204 Tomáška Miloš        SK0512 11  1101  Magoči Imrich
206 Makoš Ján            SK1703 11   916  Kľačan Milan
207 Homola Ján           SK1807 11   918  Ambrus Marek
210 Cisárik Rudolf       SK0109 11   288  KrenželáK Miroslav
216 Štefančík Štefan     SK1807 11   749  Kupka Peter
219 Boros Štefan         SK0999 11 12792  Kupka Peter
226 Branický Viktor      SK3008 11   105  Ladický Ivan
233 Lukovič Jozef        SK0101 11  1331  Kupka Peter
234 Selecký Ján          SK1905 11  2114  Urban Eduard
236 Lukovič Jozef        SK0101 11  1306  Kľačan Milan
240 Kurinec Vendelín     SK1202 11  1196  Ambrus Marek
244 Rajčáni M+T          SK1009 11  2001  Blaško Marián
245 Zorko Marián         SK1009 11   627  p. Gunár
246 Horváth František    SK0107 11   409  p. Kováč
248 Urban Eduard         SK1905 11  3516  Peller František
249 Horváth Peter        SK2001 11   868  p. Kováč
253 Tomek M+G            SK1201 11   308  Suchánek Vladimír
255 Kasan Slavomír       SK1807 11  1040  Nochta Štefan
261 Klamík Ján           SK0104 11    64  NEVYDRAŽENÉ
265 Rybár Ľubomír        SK0908 11   802  Veraj Juraj
276 Nochta Štefan        SK0702 11   591  Cák Vladimír
281 Horváth František    SK0107 11   211  Ladický Ivan
283 Lukovič Jozef        SK0101 11  1302  Minárik Jozef
284 Rybár Ľubomír        SK0908 11   866  M-Team
293 Lutz Primes          A  312  11   71  Slíž J+J         
295 Komár + Judák        SK1809 11    39  Kováč Tibor
297 Podmanický Štefan    SK0109 11   634  Pláteník František
299 Potocký Michal       SK1802 11  1434  KrenželáK Miroslav
302 Kalinay Juraj        SK1202 11   433  Letko Milan
305 Boros Štefan         SK0707 11   619  Kupka Peter
306 Podmanický Štefan    SK0109 11   624  Fekete Robert
315 Tocky + Roch         SK2706 11   504  Búr Onjdrej
317 Géhry Jozef          SK0105 11    15  Kupka Peter
320 Kasan Slavomír       SK1807 11   227  Nochta Štefan
321 Blaško Marián        SK1905 11  2204  NEVYDRAŽENÉ
322 Kurtiš Jozef         SK0608 11   326  Straňák Branislav
325 Slováček Rudolf      SK1010 11    11  Fekete Robert
329 Horváth František    SK0107 11   783  Šedivec Marián
330 Blaško Marián        SK1905 11  2214  Hanzlík Stanislav
333 Ratica Dušan         SK2902 11    94  Prvák Gabriel
334 Danubia Team         SK0107 11   883  p. Gunár
337 Novák Pavel          SK1301 11   801  Novák Pavel
338 Blaško Marián        SK1905 11  2234  NEVYDRAŽENÉ
340 Horský Vladimír      SK1802 11   127  Ambrus Marek
350 Bargel Gabriel       SK2106 11   178  Bargel Gabriel    
351 Balogh Rudolf        SK2103 11   685  Krenželák Miro
366 Štefančík Štefan     SK1807 11   748  Zajac Ján
368 Balogh Rudolf        SK2103 11   684  Kurek Peter
372 Stieranka Ján        SK1109 11   800  Letko Milan
373 Horváth Peter        SK2001 11   864  NEVYDRAŽENÉ
374 Záhradník Stanislav  SK1305 11   721  p. Gunár
383 Chren Pavol ml.      SK1809 11   869  Ambrus Marek
390 Volentier Ján        SK1807 11   421  Kováč Tibor
394 Lysičan + dcéra      SK1109 11   446  Cák Vladimír
395 Balogh Rudolf        SK2103 11   674  NEVYDRAŽENÉ
397 Novák Pavel          SK1301 11   809  úhyn
401 Jančok Ľudovít       SK1805 11   108  KrenželáK Miroslav
407 Gogora Milan         SK1108 11   523  Hlatký Vladimír
408 Danubia Team         SK0107 11   847  p. Gunár
412 Klamík Ján           SK0104 11    49  NEVYDRAŽENÉ
413 Kurtiš Jozef         SK0608 11   342  NEVYDRAŽENÉ
414 Chren Pavol ml.      SK1809 11   864  Cák Vladimír
417 Poliak Jozef         SK1305 11   890  Novák Pavel
418 Horváth Peter        SK2001 11   879  Hanzlík Stanislav
419 Kučera Miloš+Janka   SK0508 11   298  p. Gunár
420 Černý Ivan           PL0262 11 13982  Briestenský František
421 Horváth Peter        SK2001 11   871  Šálek Roman
424 Stieranka Ján        SK1109 11   777  Ostrolucký Pavel
425 Cisárik Rudolf       SK0109 11   273  Štaubert Adolf
602x Lukovičová Eva       SK0101 11  1361  Hanzlík Stanislav
603x Horváth Peter        SK2001 11   869  NEVYDRAŽENÉ
612x Kurinec Vendelín     SK1202 11  1148  Letko Milan
613x Popp Manfred         SK0503 11  1016  p. Gunár
614x Cisárik Rudolf       SK0109 11   263  Hanzlík Stanislav